Пошук у блозі

Сторінка ДИСТАНЦІЙНОГО навчання в закладі

ВІТАЄМО ВАС НА СТОРІНЦІ 

ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ 

У БЕРЕЗАНСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

До уваги! Посилання на Сайт закладу  :

https://berzaklad20.blogspot.com/



Дистанційне навчання — сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) від тих, хто навчає (викладачів, визначних постатей у певних галузях науки, політиків), до тих, хто навчається (студентів чи слухачів). Застосовується під час підготовки як у середніх загальноосвітніх школах і ЗВО, так і в бізнес-школах. Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи, надання студентам можливості самостійного освоєння досліджуваного матеріалу, а також консультаційний супровід у процесі дослідницької діяльності. Дає змогу навчатися на відстані, за допомогою диспутів експертів із кількох країн, за відсутності викладача. Основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні інформаційні технології.


Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання




З 18.01.2021р. в Березанському закладі освітній процес здійснюється в дистанційному форматі за допомогою технологій дистанційного навчання, а саме на платформі ZOOM.
Початку занять в синхронному режимі передувала цілеспрямована підготовча робота: для педагогічного колективу проведено цикл практичних занять, майстер-класів з питання організації навчання в ZOOM; на уроках інформатики для здобувачів освіти проведено практичні заняття з алгоритму підключення до ZOOM, відпрацьовано навички зворотнього зв’язку з вчителем, уміння використовувати демонстрацію екрану. Класні керівники у вайбері створили групи для батьків, учнів, провели для них консультації з питання правил користування ZOOM, культури мовлення, культури спілкування.
Навчальні заняття розпочались для здобувачів 1-11 класів відповідно розкладу уроків, розкладу дзвоників.
Високий професіоналізм педагогічного колективу, показав налогоджену співпрацю з учнями ,батьками. Охопленість онлайн -навчанням учнів досягає 90%, з іншими налагоджений індивідуальний зв'язок. Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за злагоджену співпрацю,розуміння і підтримку один одного!!!








ПОСИЛАННЯ НА блоги, сайти  ВЧИТЕЛІВ-ПРЕДМЕТНИКІВ

Сайт вчителя історії Радченко А.С. https://alenabrz.blogspot.com/






Михалко Н.М. https://fiz-nataliamihalko.blogspot.com/  ,
 https://sites.google.com/view/fiz-mihalkonatalia
 Бондаренко Н.І. https://nataliabondarenko617.blogspot.com/
Толкачова О.В.-http://olgaolenka15.blogspot.com/

На допомогу  вчителю!
1. Як створити акаунт? https://sites.google.com/site/edugservis/akaunt-google

2.  Створення електронної скриньки  gmail 

 https://sites.google.com/site/edugservis/gmail

3.  Створення форми  Googl 

 https://www.youtube.com/watch?v=sjbPdMya9Ik

 4. Створення блогу

 http://pogribnyak.blogspot.com/2014/10/blogger.html

5. Работа із сайтами  Google 

https://support.google.com/sites/?hl=ru#topic=7184580

6. Як використати Googl Classroom

7.   Інтернет - сервіси 

Інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ LearningApps. 
LearningApps.org - онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використанням і на уроках, і позаурочний час, і для малечі, і для старшокласників.
Сервіс Learningapps є додатком Web 2.0 для підтримки освітніх процесів у навчальних закладах різних типів. Конструктор Learningapps призначений для розробки, зберігання інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін, за допомогою яких учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.
Сервіс Learningapps надає можливість отримання коду для того, щоб інтерактивні завдання були розміщені на сторінки сайтів або блогів викладачів і учнів.



Сервіс працює на декількох мовах, зараз українську мову додано до переліку мов інтерфейсу сервісу: перекладені загальні текстові рядки та всі рядки, що стосуються різноманітних вправ. Вправу можна запозичити з будь-якого мовного середовища і переробити під український варіант або ж використовувати мовою оригінала. 
Кожен із ресурсів можна використати на своєму занятті, змінити під власні потреби, розробити схожий чи зовсім інший навчальний модуль, його можна зберігати у власному «кабінеті», створивши свій акаунт в даному онлайновому середовищі.
1. Створення акаунту в онлайновому середовищі LearningApps: 
Треба всього лиш уважно заповнити всі поля реєстраційної форми і потім зайти під своїм створеним акаунтом. Бажано вказувати свої дійсні дані аби потім вашим учням і колегам було зрозуміло, що це ваша авторська робота (автори робіт відображаються на посиланні на вправу).

2. Режим "Перегляд вправ": 
Перш ніж розпочати створення власних інтерактивних завдань з колекції шаблонів, пропонованих сайтом, раджу познайомитися з галереєю сервісу. Для цього натисніть «Перегляд вправ», виберіть навчальний предмет і ознайомтеся з роботами колег: обираємо в полі "Категорія" необхідну предметну галузь (ці галузі вказують автори при створенні вправи).
8. Створюємо хмарки слів  

Зручні сервіси для створення хмарки слів 



ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ДІЇ
(2020-2021 Н.Р.)


Немає коментарів:

Дописати коментар